12 prac Asteriksa - (1976)

12 prac Asteriksa Les douze travaux d'Astérix 2020-03-01 04:51:37

Tytuł oryginalny: Les douze travaux d'Astérix - (1976 ) - (1 godz 22 min)

Premiera: 1976-03-12

Opis filmu 12 prac Asteriksa (Les douze travaux d'Astérix 1976 ):

Rzym ma dość wojny z Galami, która jedynie osłabia rzymską armię. Cezar postanawia więc dać galijskim wojownikom szansę na bezkrwawe zwycięstwo – oto niech wybiorą spośród siebie osobę, która – niczym mityczny Herkules – sprosta 12 pracom, jakie wyznaczy im Cezar. W szranki więc staje Asterix ze swym nieodłącznym towarzyszem Obelixem. Zadanie jednak, jak się okazuje, niekoniecznie są tak proste, jakby się wydawało. Asterix będzie musiał wykazać się nie tylko siłą i sprytem, ale też dużą pomysłowością, nie tylko aby wygrać, ale też aby… nie zwariować.

Obsada: Alice Sapritch Henri Labussiu00e8re Jacques Morel Jean Martinelli Micheline Dax Odette Laure Pierre Tornade Roger Carel

Film 12 prac Asteriksa jest to produkcja, której rok produkcji to 1976 roku. 12 prac Asteriksa powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Animacja. Za datę premiery filmu 12 prac Asteriksa uznaje się date: 1976-03-12.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć 12 prac Asteriksa online" lub "film 12 prac Asteriksa cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "12 prac Asteriksa legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć 12 prac Asteriksa online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.