Droga do Avonlea - (1989)

Droga do Avonlea Road to Avonlea 2020-03-01 08:51:34

Tytuł oryginalny: Road to Avonlea - (1989 ) - (00 min)

Premiera: 1990-01-07

Opis filmu Droga do Avonlea (Road to Avonlea 1989 ):

Serial „Droga do Avonlea” to ciepła opowieść o losach mieszkańców małej miejscowości na Wyspie Księcia Edwarda – rodziny Kingów oraz ich przyjaciół i sąsiadów. Do tej malowniczej osady pewnego dnia przybywa Sara Stanley (Sarah Polley), mała dziewczynka, która całe swoje życie spędziła w wielkim mieście. Nieoczekiwane wydarzenia stają się przyczyną tego, że musi ona opuścić ukochanego ojca (Robert Collins), miasto i z przepychem urządzony dom. Zamieszkuje w Różanym Dworku, małym domku swej ciotki, Hetty King (Jackie Burroughs) – siostry jej zmarłej matki. Dziewczynce bardzo trudno jest przyzwyczaić się do nowego otoczenia i nowych warunków życia, nie ułatwiają jej zaś tego niezbyt przyjaźnie nastawieni do nowo poznanej krewnej kuzyni, Felicity (Gema Zamprogna) i Felix (Zachary Bennett). Scenariusz serialu powstał w oparciu o niektóre wątki powieści kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.

Obsada: Cedric Smith Colleen Dewhurst Gema Zamprogna Jackie Burroughs Mag Ruffman Patricia Hamilton Zachary Ansley Zachary Bennett

Film Droga do Avonlea jest to produkcja, której rok produkcji to 1989 roku. Droga do Avonlea powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Familijny. Za datę premiery filmu Droga do Avonlea uznaje się date: 1990-01-07.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Droga do Avonlea online" lub "film Droga do Avonlea cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Droga do Avonlea legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Droga do Avonlea online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.