Dzwonnik z Notre Dame II - (2002)

Dzwonnik z Notre Dame II The Hunchback of Notre Dame II 2019-09-14 14:46:51

Tytuł oryginalny: The Hunchback of Notre Dame II - (2002 ) - (1 godz. 8 min.)

Opis filmu Dzwonnik z Notre Dame II (The Hunchback of Notre Dame II 2002 ):

Teraz, gdy Frolla już nie ma, Quasimodo wprawia dzwony Katedry Notre Dame w ruch z pomocą nowych przyjaciół i małego synka Esmeraldy i Febusa – Zefira. Pewnego razu zatrzymuje się w mieście wędrowny cyrk, należący do złego magika Sarousha. Quasimodo zakochuje się w jego asystentce Madellaine. Chciwy mag zmusza dziewczynę do pomocy mu przy kradzieży najsłynniejszego dzwonu Notre Dame.

Obsada: Charles Kimbrough Demi Moore Haley Joel Osment Jason Alexander Jennifer Love Hewitt Kevin Kline Michael McKean Tom Hulce

Film Dzwonnik z Notre Dame II jest to produkcja, której rok produkcji to 2002 roku. Dzwonnik z Notre Dame II powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Animacja. Za datę premiery filmu Dzwonnik z Notre Dame II uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dzwonnik z Notre Dame II online" lub "film Dzwonnik z Notre Dame II cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dzwonnik z Notre Dame II legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dzwonnik z Notre Dame II online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.