Kraina lodu - (2013)

Kraina lodu Frozen 2020-03-03 11:56:16

Tytuł oryginalny: Frozen - (2013 ) - (1 godz 48 min)

Premiera: 2013-11-17

Opis filmu Kraina lodu (Frozen 2013 ):

Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.

Obsada: Alan Tudyk Chris Williams Ciaru00e1n Hinds Idina Menzel Jonathan Groff Josh Gad Kristen Bell Santino Fontana

Film Kraina lodu jest to produkcja, której rok produkcji to 2013 roku. Kraina lodu powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Animacja. Za datę premiery filmu Kraina lodu uznaje się date: 2013-11-17.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Kraina lodu online" lub "film Kraina lodu cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Kraina lodu legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Kraina lodu online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.