Labirynt - (2014)

Labirynt Labyrinthus 2019-12-01 17:39:50

Tytuł oryginalny: Labyrinthus - (2014 ) - (1 godz. 39 min.)

Kategoria: Familijny,
Scenariusz:
Reżyseria: Douglas Boswell
Obsada: Felix Maesschalck Herwig Ilegems Ivan Pecnik Kasper Vandenberghe Kurt Vandendriessche Nell Cattrysse Pepijn Caudron Tine Embrechts
Opis filmu Labirynt:

Rezolutny Frikke będzie musiał podjąć się wyjątkowo trudnego zadania: przejścia gry komputerowej, w której uwięzieni zostali jego znajomi ze szkoły. Czy starczy mu odwagi i pomysłowości? 14-letni Frikke przypadkowo natrafia na tajemniczą grę komputerową, do której za pomocą dziwnego aparatu można przenosić fragmenty realnego świata. W tym samym czasie dwójka nastolatków z sąsiedztwa, Nola i Marko, z niewyjaśnionych przyczyn zapada w śpiączkę. Frikke odkrywa, że jego rówieśnicy zostali uwięzieni w niebezpiecznej grze i że tylko on może im pomóc. Czy uda mu się poznać zasady gry i czy zdoła uratować przyjaciół? Komu może zaufać Frikke, a kto okaże się twórcą niebezpiecznej łamigłówki?

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.