Młody renifer Alex - (2018)

Młody renifer Alex Ailo: Une odyssée en Laponie 2020-03-30 00:15:53

Tytuł oryginalny: Ailo: Une odyssée en Laponie - (2018 ) - (1 godz 26 min)

Premiera: 2018-12-21

Opis filmu Młody renifer Alex (Ailo: Une odyssée en Laponie 2018 ):

Zdumiewająca lecz ze wszech miar prawdziwa historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera śledzi jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem tajgę, ośnieżone lasy i majestatyczne szczyty fiordów. Przedstawia jego przyjaciół i naturalnych wrogów: lemingi, orły, lisy, łosie, rysie, rosomaki, niedźwiedzie, wilki, wiewiórki oraz pewną psotną łasicę. A ponadto pokazuje, jak pod opieką kochającej mamy Alex dorasta i uczy się trudnej sztuki przetrwania. Wszystko po to, by z młodego renifera stać się ważnym i pełnoprawnym członkiem stada. Idealnym kandydatem do zaprzęgu Świętego Mikołaja!

Obsada: Aldebert Piotr Adamczyk

Film Młody renifer Alex jest to produkcja, której rok produkcji to 2018 roku. Młody renifer Alex powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Familijny. Za datę premiery filmu Młody renifer Alex uznaje się date: 2018-12-21.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Młody renifer Alex online" lub "film Młody renifer Alex cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Młody renifer Alex legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Młody renifer Alex online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.