Narzeczona dla księcia - (1987)

Narzeczona dla księcia The Princess Bride 2020-03-12 04:16:59

Tytuł oryginalny: The Princess Bride - (1987 ) - (1 godz 38 min)

Premiera: 1987-09-18

Opis filmu Narzeczona dla księcia (The Princess Bride 1987 ):

Dziadek czyta wnukowi książkę, a to co czyta pojawia się na ekranie jako film. Jest to historia wielkiej miłości ubogiego, ale walecznego młodzieńca i pięknej dziewczyny. Ona zostaje narzeczoną księcia, sądząc, że ukochany nie żyje, ale on powraca i walczy o nią. Jest też wątek pewnego młodzieńca szukającego mordercy swego ojca. Zanim nastąpi szczęśliwe zakończenie jest wiele pojedynków, intryg i walki dobra ze złem.

Obsada: Cary Elwes Chris Sarandon Christopher Guest Fred Savage Mandy Patinkin Peter Falk Robin Wright Wallace Shawn

Film Narzeczona dla księcia jest to produkcja, której rok produkcji to 1987 roku. Narzeczona dla księcia powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Familijny. Za datę premiery filmu Narzeczona dla księcia uznaje się date: 1987-09-18.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Narzeczona dla księcia online" lub "film Narzeczona dla księcia cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Narzeczona dla księcia legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Narzeczona dla księcia online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.