Niekończąca się opowieść - (1984)

Niekończąca się opowieść Die Unendliche Geschichte 2020-02-27 07:36:18

Tytuł oryginalny: Die Unendliche Geschichte - (1984 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1984-04-06

Opis filmu Niekończąca się opowieść (Die Unendliche Geschichte 1984 ):

Mały chłopiec po śmierci matki zamyka się w sobie. Zaczyna mieć kłopoty w szkole, nie potrafi znaleźć wspólnego języka ze swoim ojcem. Pewnego dnia, uciekając przed prześladującymi go starszymi chłopcami, Bastian trafia do pewnej księgarni, skąd wykrada (właściwie to jedynie pożycza) tajemniczą książkę, dzięki której przeżyje najwspanialszą przygodę w swoim życiu. Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata. Dzięki niej Bastian przenosi się w krainę wyobraźni, której właśnie grozi zagłada… Mały chłopiec okaże się wkrótce jedyną osobą, która może uratować piękną księżniczkę…

Obsada: Alan Oppenheimer Barret Oliver Deep Roy Gerald McRaney Noah Hathaway Sydney Bromley Tami Stronach Thomas Hill

Film Niekończąca się opowieść jest to produkcja, której rok produkcji to 1984 roku. Niekończąca się opowieść powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Baśń. Za datę premiery filmu Niekończąca się opowieść uznaje się date: 1984-04-06.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Niekończąca się opowieść online" lub "film Niekończąca się opowieść cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Niekończąca się opowieść legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Niekończąca się opowieść online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.