Rakieta - (2000)

Rakieta Rocket's Red Glare 2019-09-14 14:46:44

Tytuł oryginalny: Rocket's Red Glare - (2000 ) - (1 godz. 29 min.)

Premiera: 2000-08-27

Opis filmu Rakieta (Rocket's Red Glare 2000 ):

Siedemnastoletni Todd z pomocą swojego dziadka Gus`a – byłego astronauty przywraca rakietę Mercury Redstone jako projekt naukowy. Kiedy NASA natychmiastowo opuszcza wachadłowiec kosmiczny i załoga jest w niebezpieczeństwie, rakieta Todda jest jedyną gotową rakietą do natychmiastowego wypuszczenia.

Obsada: Bill Timoney Danielle Fishel Frederick Coffin John Finn Kirk Bailey Marilu Henner Robert Wagner Ryan Merriman

Film Rakieta jest to produkcja, której rok produkcji to 2000 roku. Rakieta powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Familijny. Za datę premiery filmu Rakieta uznaje się date: 2000-08-27.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Rakieta online" lub "film Rakieta cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Rakieta legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Rakieta online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.