Ralph Demolka - (2012)

Ralph Demolka Wreck-It Ralph 2020-03-01 17:51:33

Tytuł oryginalny: Wreck-It Ralph - (2012 ) - (1 godz 48 min)

Premiera: 2012-11-01

Opis filmu Ralph Demolka (Wreck-It Ralph 2012 ):

Bohaterem filmu jest osiłkowaty Ralph, który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, mający po prostu dość swojej roboty, która nie zjednuje mu przyjaciół. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę – Wandelopę, która, podobnie jak on, jest odrzucona przez społeczność swojej gry. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, oboje odkryją, że istnieje coś znacznie cenniejszego niż wszystkie nagrody świata: prawdziwa przyjaźń.

Obsada: Alan Tudyk Ed O'Neill Jack McBrayer Jane Lynch Joe Lo Truglio John C. Reilly Mindy Kaling Sarah Silverman

Film Ralph Demolka jest to produkcja, której rok produkcji to 2012 roku. Ralph Demolka powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Animacja. Za datę premiery filmu Ralph Demolka uznaje się date: 2012-11-01.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ralph Demolka online" lub "film Ralph Demolka cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ralph Demolka legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ralph Demolka online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.