Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie - (2004)

Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed 2019-08-24 10:16:45

Tytuł oryginalny: Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed - (2004) - (1 godz. 33 min.)

Scenariusz: James Gunn
Reżyseria: Raja Gosnell
Obsada: Alicia Silverstone, Freddie Prinze Jr., Linda Cardellini, Matthew Lillard, Neil Fanning, Peter Boyle, Sarah Michelle Gellar, Seth Green,
Premiera: 2004-03-26

Członkowie Mystery Inc. zostają uznani w swoim mieście za bohaterów. Zostali uhonorowani przez oficjalną ceremonię w miejskim muzeum kryminologii (Coolsonian Criminology Museum). Podczas gali ma miejsce wystawa kostiumów wszystkich zdemaskowanych przez nich złoczyńców. Niestety ktoś kto żywi do Scooby’ego i jego przyjaciół wielką nienawiścią próbuje planuje zmienić wszystko. Kostium ducha Pterodaktyla zamienia się w prawdziwego potwora i terroryzuje wszystkich gości. Następnie zjawia się Zły Człowiek w Masce i zrzuca całą odpowiedzialność na naszych bohaterów. Okazuję się, że to dopiero początek. Tajemniczy łotr za pomocą machiny przywołuje do istnienia dawnych wrogów Scooby’ego i przyjaciół. Mystery Inc. Chcąc odzyskać swoją reputację, dobre imię i uratować Coolsville, Scooby-Doo i jego przyjaciele muszą stawić czoła rozwścieczonym potworom i zdemaskować Złego Człowieka w Masce.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.