Spotkamy się w St. Louis - (1944)

Spotkamy się w St. Louis Meet Me in St. Louis 2019-09-14 14:32:32

Tytuł oryginalny: Meet Me in St. Louis - (1944 ) - (1 godz. 53 min.)

Premiera: 1945-01-01

Opis filmu Spotkamy się w St. Louis (Meet Me in St. Louis 1944 ):

St. Louis, 1903 rok. Biznesmen Alonzo Smith (Leon Ames) ma cztery córki. Jedna z nich, 17-letnia Esther (Judy Garland), zakochuje się w chłopaku z sąsiedztwa – Johnie (Tom Drake). Pewnego dnia ojciec otrzymuje propozycję pracy w Nowym Jorku. Rodzina Smithów jednak nie chce opuszczać rodzinnego miasta…

Obsada: Judy Garland June Lockhart Leon Ames Lucille Bremer Margaret O'Brien Marjorie Main Mary Astor Tom Drake

Film Spotkamy się w St. Louis jest to produkcja, której rok produkcji to 1944 roku. Spotkamy się w St. Louis powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Familijny. Za datę premiery filmu Spotkamy się w St. Louis uznaje się date: 1945-01-01.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Spotkamy się w St. Louis online" lub "film Spotkamy się w St. Louis cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Spotkamy się w St. Louis legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Spotkamy się w St. Louis online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.