Gilgamesh - (2003)

Gilgamesh 2020-03-01 05:06:22

Tytuł oryginalny: Gilgamesh - (2003 ) - (26 min)

Premiera: 2003-10-02

Opis filmu Gilgamesh ( 2003 ):

Tematyką tego anime jest walka ze złem tego świata o uratowanie gatunku ludzkiego, który Enkidu chce zniszczyć, aby powstał nowy byt, o wiele doskonalszy od ludzkiego. Enkidu czyli Terumichi Madoka, ojciec dwójki rodzeństwa: Tatsui i Kiyoko, powoduje atak terrorystyczny. W instytucie badawczym zwanym Wrotami Niebios przeprowadzano różne eksperymenty, np. klonowano. Przez dojście do Delphys i połączenie się z T.E.A.R. profesor Madoka spowodował ogromny wybuch, który na wiele lat zakrył niebo lustrzaną, nieprzepuszczalną powłoką mieniącą się różnymi kolorami o nazwie Osłona Nieba. Matka Kiyoko i Tatsui zadłużyła się u ludzi z mafii i zmarła. Według umowy Kiyoko miała sprzedać ciało, a Tatsuya organy, zamiast pieniędzy. Podczas ucieczki rodzeństwo natknęło się na dom, w którym spotkało dziesięciu członków Gilgamesha: Novema, Sexa, Una, Septema, Tria, Decema, Octa, Dua, Quattuora i Quincea. Jak dalej potoczyły się losy Tatsuo i Kiyoko?

Obsada: Kentarô Itô Daisuke Namikawa Akiko Kimura Chie Nakamura Kae Araki Shigeru Shibuya Kouki Miyata Keiji Fujiwara Mitsuki Saiga Sanae Kobayashi Misa Watanabe Aoi Muratake Eri Oono Hirofumi Nojima Jun'ichi Suwabe Rokurô Naya Romi Pak Tomoya Kawai Yûsaku Yara Yu Sugimoto Katsumi Chô

Film Gilgamesh jest to produkcja, której rok produkcji to 2003 roku. Gilgamesh powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Gilgamesh uznaje się date: 2003-10-02.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Gilgamesh online" lub "film Gilgamesh cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Gilgamesh legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Gilgamesh online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.