Jak w niebie - (2005)

Jak w niebie Just Like Heaven 2020-02-27 07:46:46

Tytuł oryginalny: Just Like Heaven - (2005 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 2005-09-16

Opis filmu Jak w niebie (Just Like Heaven 2005 ):

Dawid (Mark Ruffalo) mieszka sam w San Francisco. Zupełnie niespodziewanie zjawia się w jego apartamencie Elizabeth (Reese Witherspoon). Dziewczyna twierdzi, że mieszkanie należy do niej. Kiedy David próbuje jej wytłumaczyć, że to wielkie nieporozumienie dziewczyna znika. Ale.. niedługo się pojawia i znów znika. Kim ona jest? Czy jest duchem – tego oboje nie wiedzą i będą razem próbować wyjaśnić tę zagadkę.

Obsada: Ben Shenkman Dina Spybey-Waters Donal Logue Ivana Miliu010deviu0107 Jon Heder Mark Ruffalo Reese Witherspoon Rosalind Chao

Film Jak w niebie jest to produkcja, której rok produkcji to 2005 roku. Jak w niebie powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Fantasy. Za datę premiery filmu Jak w niebie uznaje się date: 2005-09-16.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,9 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Jak w niebie online" lub "film Jak w niebie cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Jak w niebie legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Jak w niebie online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.