Kubo i dwie struny - (2016)

Kubo i dwie struny Kubo and the Two Strings 2019-08-24 08:32:02

Tytuł oryginalny: Kubo and the Two Strings - (2016) - (1 godz. 41 min.)

Scenariusz: Chris Butler Marc Haimes
Reżyseria: Travis Knight
Obsada: Art Parkinson, Brenda Vaccaro, Cary-Hiroyuki Tagawa, Charlize Theron, George Takei, Matthew McConaughey, Ralph Fiennes, Rooney Mara,
Premiera: 2016-08-19

Kubo jest dobrym, pokornym chłopcem, który u boku matki mieszka w skromnej wiosce na końcu świata. Każdy dzień toczy się tym samym spokojnym rytmem – do czasu, kiedy chłopca odwiedza duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję należącą do jego ojca – największego samuraja, jakiego kiedykolwiek nosiła Ziemia. W poszukiwaniach towarzyszą mu dobre duchy i pradawne bóstwa, które wspierają go magicznymi mocami. Tak Kubo wyrusza w fascynującą, pełną niebezpieczeństw podróż śladami swej rodziny. Podróż ta pozwoli mu poczuć dumę z tego, kim jest i uwierzyć, że możliwe jest wszystko.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.