Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - (2015)

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir 2020-03-01 06:02:36

Tytuł oryginalny: Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir - (2015 ) - (21 min)

Premiera: 2015-09-01

Opis filmu Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir 2015 ):

Licealistka Marinette patrzy na świat przez różowe okulary. Uwielbia pomagać ludziom i rozwiązywać ich problemy. Impulsywna i energiczna, często najpierw działa, a potem myśli. Jednak ta zazwyczaj pewna siebie nastolatka zupełnie traci głowę przed Adrienem – na to Biedronka nigdy by sobie nie pozwoliła.

Obsada: Magdalena Herman-Urbańska

Film Miraculous: Biedronka i Czarny Kot jest to produkcja, której rok produkcji to 2015 roku. Miraculous: Biedronka i Czarny Kot powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Miraculous: Biedronka i Czarny Kot uznaje się date: 2015-09-01.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Miraculous: Biedronka i Czarny Kot online" lub "film Miraculous: Biedronka i Czarny Kot cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Miraculous: Biedronka i Czarny Kot legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Miraculous: Biedronka i Czarny Kot online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.