Ożeniłem się z czarownicą - (1964)

Ożeniłem się z czarownicą Bewitched 2020-03-01 05:21:41

Tytuł oryginalny: Bewitched - (1964 ) - (30 min)

Premiera: 1964-09-17

Opis filmu Ożeniłem się z czarownicą (Bewitched 1964 ):

Samantha jest czarownicą, która żyła w odosobnieniu od ludzi przez wieki. Zakochuje się w śmiertelniku o imieniu Darrin Stephens, który dowiaduje się kim jest Samantha w noc poślubną. Postanawia, co nie podoba się jej rodzinie, porzucić magię i zostać zwykłą żoną i gospodynią domową, wychowując dwoje dzieci, Tabithę i Adama. Jednak nie może całkowicie porzucić swojego dziedzictwa, czasami pomagając sobie dzięki magii w uciążliwych problemach. Różnice między społeczeństwem, w którym się wychowała, a tym, w którym żyje teraz, pokazuje ten serial z lat 1964-72.

Obsada: Elizabeth Montgomery Agnes Moorehead Dick York Dick Sargent David White George Tobias Erin Murphy Diane Murphy

Film Ożeniłem się z czarownicą jest to produkcja, której rok produkcji to 1964 roku. Ożeniłem się z czarownicą powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Familijny. Za datę premiery filmu Ożeniłem się z czarownicą uznaje się date: 1964-09-17.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ożeniłem się z czarownicą online" lub "film Ożeniłem się z czarownicą cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ożeniłem się z czarownicą legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ożeniłem się z czarownicą online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.