Piekło i niebo - (1966)

Piekło i niebo 2020-02-27 11:41:47

Tytuł oryginalny: Piekło i niebo - (1966 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1966-09-19

Opis filmu Piekło i niebo ( 1966 ):

Pasażerowie autobusu w wyniku wypadku zostają przeniesieni na sąd ostateczny. Każdy z nich ogląda swój żywot, na specjalnym ekranie, po czym następuje wydanie i uzasadnienie wyroku. Alternatywy do wyboru są dwie: Niebo i dość nowoczesne Piekło. Wśród pasażerów jest pewien dziadek z wnuczkiem, który nie wierzy w istnienie zaświatów i dla którego ziemskie przyzwyczajenie są zbyt silne aby zgodził się na postanowienia tegoż Sądu. Satyryczna komedia przedstawiającą dość ogólne, stereotypowe, ale i jakże zabawne wyobrażenia o zaświatach

Obsada: Adam Pawlikowski Andrzej Szczepkowski Ewa Krzyżewska Jerzy Turek Kazimierz Opaliński Lech Ordon Tadeusz Pluciński Wojciech Siemion

Film Piekło i niebo jest to produkcja, której rok produkcji to 1966 roku. Piekło i niebo powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Fantasy. Za datę premiery filmu Piekło i niebo uznaje się date: 1966-09-19.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Piekło i niebo online" lub "film Piekło i niebo cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Piekło i niebo legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Piekło i niebo online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.