Si-keu-rit Ga-deun - (2010)

Si-keu-rit Ga-deun 2020-03-01 06:21:45

Tytuł oryginalny: Si-keu-rit Ga-deun - (2010 ) - (1 godz 10 min)

Premiera: 2010-09-25

Opis filmu Si-keu-rit Ga-deun ( 2010 ):

Kim Joo-Won (Bin Hyeon) jest przystojnym i aroganckim mężczyzną, będącym dyrektorem centrum handlowego, należącego do jego rodziny. Jego kuzyn Oska (Sang-hyun Yun) to znany w całej Azji wokalista, który wbrew pozorom nie jest tak uzdolniony za jakiego uchodzi. Pewnego dnia Joo-Won wybiera się na plan filmowy, aby odebrać aktorkę, która ma zagrać w nowym teledysku Oski. Przez pomyłkę zabiera ze sobą jej kaskaderkę, Gil Ra-Im (Ji-won Ha), która okazuje się być zagorzałą fanką jego kuzyna. Mimo, że Ra-Im zupełnie nie odpowiada jego ideałowi kobiety, Joo-Won nie potrafi przestać o niej myśleć. Wkrótce życie tej dwójki wywraca się do góry nogami, kiedy w magiczny sposób.. zamieniają się ciałami.

Obsada: Hyun Bin Ji-won Ha Sang-Hyun Yoon Sa-rang Kim Philip Lee In-na Yoo Seong-oh Kim Seong-gyeom Kim Byeong-jun Lee Jong-Suk Lee Kim Ji-Sook Joon-geum Park Yun-so Choi Byeong-sook Seong Ki-won Yun Seo-jin Yoo Geon Kim Seung-hee Baek Hyeon-joo Nam Mi-jin Yoo Ye-won Han In-gi Jeong Joon-Hyun Min Dong-ho Min Joo-man Yoon Dae-sung Choi Ma-cheol Jang Kevin Were Ho-seong Shim Yeong-sin Choi Sa Hee

Film Si-keu-rit Ga-deun jest to produkcja, której rok produkcji to 2010 roku. Si-keu-rit Ga-deun powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Si-keu-rit Ga-deun uznaje się date: 2010-09-25.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Si-keu-rit Ga-deun online" lub "film Si-keu-rit Ga-deun cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Si-keu-rit Ga-deun legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Si-keu-rit Ga-deun online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.