Syrena - (2001)

Syrena Mermaid Chronicles Part 1: She Creature 2019-09-14 14:47:20

Tytuł oryginalny: Mermaid Chronicles Part 1: She Creature - (2001 ) - (1 godz. 31 min.)

Premiera: 2001-10-04

Opis filmu Syrena (Mermaid Chronicles Part 1: She Creature 2001 ):

Gdy cyniczny właściciel cyrku, Angus (Rufus Sewell), spotyka na swej drodze prawdziwą syrenę (Rya Kihlstedt), nie może uwierzyć we własne szczęście. Przekonany, że dzięki niej zdobędzie pieniądze i sławę, porywa ją i w towarzystwie swej ukochanej, Lily (Carla Gugino), wyrusza ku wybrzeżom Ameryki. Wkrótce statkiem wstrząsa seria tajemniczych wydarzeń: kilku członków załogi ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, a pozostali przy życiu przekonują się, że syrena, którą uprowadzili jest krwiożerczym potworem. Czy uda im się przetrwać?

Obsada: Aubrey Morris Carla Gugino Fintan McKeown Jim Piddock Mark Aiken Reno Wilson Rufus Sewell Rya Kihlstedt

Film Syrena jest to produkcja, której rok produkcji to 2001 roku. Syrena powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Fantasy. Za datę premiery filmu Syrena uznaje się date: 2001-10-04.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Syrena online" lub "film Syrena cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Syrena legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Syrena online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.