Władca Pierścieni: Powrót króla - (2003)

Władca Pierścieni: Powrót króla The Lord of the Rings: The Return of the King 2020-03-03 19:02:33

Tytuł oryginalny: The Lord of the Rings: The Return of the King - (2003 ) - (3 godz 21 min)

Premiera: 2003-12-01

Opis filmu Władca Pierścieni: Powrót króla (The Lord of the Rings: The Return of the King 2003 ):

Z Morgulu ciemności zaczynają nadciągać nad świat. Wtajemniczeni tkwią w niepewności, czy mały hobbit jeszcze żyje, czy jest w stanie wykonać misję zniszczenia Pierścienia zanim moc Saurona zwycięży? Mordor rozpoczyna najazd na Minas Tirith, a Rohan pędzi mu z odsieczą. Podczas oblężenia namiestnik Gondoru, Denethor (John Noble), popada w obłęd i próbuje spalić swojego syna i następcę, Faramira (David Wenham). Aragorn (Viggo Mortensen) decyduje się pójść „ścieżką Umarłych” i wyprowadza stamtąd Armię Umarłych. Pokonuje flotyllę korsarzy z Umbaru, by następnie ruszyć na pomoc swojemu państwu, pozostawionemu tak długo bez króla. Rozpina na maszcie statku, którym płynie, flagę z królewskim godłem Elendila, którego mieszkańcy Gondoru nie widzieli już od niepamiętnych lat. Król powraca! Jednak nie czas jeszcze, żeby objąć Gondor, to jeszcze nie jest kres wojny. Sauron może ponowić atak w każdej chwili, a co najważniejsze, nie może zorientować się w podstępie, bo wtedy powiernik Pierścienia nie wykona swojej misji. W końcu zapada decyzja, że wojska muszą ruszyć z taką pewnością siebie, aby sprawić wrażenie, że wśród nich znajduje się Pierścień. Tylko w ten sposób można odciągnąć uwagę stale węszącego Saurona. Jednak przybywa wysłannik Mordoru i przynosi kolczugę z mithrilu Froda (Elijah Wood), płaszcz elfów i miecz Sama (Sean Astin). Żąda poddania się w zamian za ocalenie życia hobbitów. Gandalf (Ian McKellen) odrzuca warunki i rozpoczyna się ostatnia rozpaczliwa bitwa, bitwa na śmierć i życie. Czyżby powiernik Pierścienia zawiódł?

Obsada: Billy Boyd Dominic Monaghan Elijah Wood Ian Holm Ian McKellen Liv Tyler Sean Astin Viggo Mortensen

Film Władca Pierścieni: Powrót króla jest to produkcja, której rok produkcji to 2003 roku. Władca Pierścieni: Powrót króla powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Fantasy. Za datę premiery filmu Władca Pierścieni: Powrót króla uznaje się date: 2003-12-01.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Władca Pierścieni: Powrót króla online" lub "film Władca Pierścieni: Powrót króla cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Władca Pierścieni: Powrót króla legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Władca Pierścieni: Powrót króla online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.