Pulp Fiction - (1994)

Pulp Fiction 2020-03-03 20:16:53

Tytuł oryginalny: Pulp Fiction - (1994 ) - (2 godz 34 min)

Kategoria: Gangsterski,
Premiera: 1994-05-12

Opis filmu Pulp Fiction ( 1994 ):

Płatni mordercy, Jules (Samuel L. Jackson) i Vincent (John Travolta), dostają zlecenie, by odzyskać z rąk przypadkowych rabusiów tajemniczą walizkę bossa mafii. Nie dość tego, Vincent dostaje kolejną robotę – na czas nieobecności gangstera w mieście ma zaopiekować się jego poszukującą wrażeń żoną Mią (Uma Thurman). Vincent i Jules niespodziewanie wpadają po uszy, gdy przypadkowo zabijają zakładnika. Kłopoty ma też podupadły bokser (Bruce Willis), który otrzymał dużą sumę za przegranie swojej walki. Walkę jednak wygrywa, a Los Angeles staje się od tej chwili dla niego za małe. Specjaliści od mokrej roboty będą mieli co robić…

Obsada: Amanda Plummer Bruce Willis Harvey Keitel John Travolta Samuel L. Jackson Tim Roth Uma Thurman Ving Rhames

Film Pulp Fiction jest to produkcja, której rok produkcji to 1994 roku. Pulp Fiction powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Gangsterski. Za datę premiery filmu Pulp Fiction uznaje się date: 1994-05-12.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pulp Fiction online" lub "film Pulp Fiction cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pulp Fiction legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pulp Fiction online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.