Akademia czarownic - (1993)

Akademia czarownic Witch Academy 2019-09-13 04:17:21

Tytuł oryginalny: Witch Academy - (1993 ) - (1 godz. 23 min.)

Scenariusz: Mark Thomas McGee
Reżyseria: Fred Olen Ray
Obsada: Don Dowe John Henry Richardson Michelle Bauer Priscilla Barnes Robert Vaughn Ruth Collins Suzanne Ager Veronica Carothers

Opis filmu Akademia czarownic (Witch Academy 1993 ):

Becky (Veronica Carothers) jest ładną, lecz naiwną studentką, która zrobi wszystko, aby dostać się do najbardziej ekskluzywnego bractwa na terenie kampusu. Jednak uczennice z bractwa zamiast przyjąć Becky w swoje szeregi, poddają ją tylko kolejnym żenującym i krępującym próbom. Pewnej nocy, Becky rozmyśla głośno o tym, że byłaby w stanie zaprzedać duszę diabłu, by tylko stać się bogatą, śliczną i wpływową dziewczyną, jak jej niedoszłe siostry z bractwa. Ku jej zdziwieniu pojawia się u niej sam diabeł (Robert Vaughn), który informuje ją, że może spełnić jej marzenia.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.