Amerykański burger - (2014)

Amerykański burger American Burger 2019-08-19 14:47:18

Tytuł oryginalny: American Burger - (2014) - (1 godz. 30 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Bonita Drake Johan Bromander
Obsada: Aggy Kukawka, Ben Thornton, Charlie Petersson, Fredrik Hiller, Gabriel Freilich, Hjalmar Strid, Liam Macdonald, Malin Dahl,
Premiera: 2014-10-17

Amerykańscy studenci, wśród których znajdują się przedstawiciele stereotypowych osiłków, cheerleaderek i nerdów, przemierzają autobusem Europę w ramach wycieczki kulturoznawczej. W czasie podróży natrafiają na tajemnicze stoisko z hamburgerami w głębi europejskiego lasu, w którym serwuje się prawdziwe amerykańskie fast foody. Po wizycie w fabryce burgerów studenci zdają sobie sprawę, że zostali uwięzieni na nieznanym terytorium. Odkrywają również, że europejska koncepcja produkcji amerykańskich hamburgerów jest przerażająco odmienna od tej, którą stosuje się w ich ojczyźnie. Wycieczka kulturoznawcza przeistacza się w walkę o przetrwanie, w której studenci są traktowani jak krowy, a ich mięso powinno trafić na taśmę produkcyjną.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.