Autostrada do piekła - (1991)

Autostrada do piekła Highway to Hell 2019-09-13 20:31:54

Tytuł oryginalny: Highway to Hell - (1991 ) - (1 godz. 34 min.)

Premiera: 1992-03-13

Opis filmu Autostrada do piekła (Highway to Hell 1991 ):

Charlie (Chad Lowe) i Rachel (Kristy Swanson) uciekają z domu, aby wziąć ślub w Las Vegas. Podczas podróży zostają zaatakowani przez potwora (C.J. Graham), który zabiera Rachel do piekła. Ma ona stać się tam jedną z nałożnic szatana.

Obsada: Adam Storke Chad Lowe Gilbert Gottfried Kevin Peter Hall Kristy Swanson Pamela Gidley Patrick Bergin Richard Farnsworth

Film Autostrada do piekła jest to produkcja, której rok produkcji to 1991 roku. Autostrada do piekła powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Horror. Za datę premiery filmu Autostrada do piekła uznaje się date: 1992-03-13.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Autostrada do piekła online" lub "film Autostrada do piekła cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Autostrada do piekła legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Autostrada do piekła online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.