Daybreakers – Świt - (2009)

Daybreakers – Świt Daybreakers 2020-02-27 12:16:50

Tytuł oryginalny: Daybreakers - (2009 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 2009-09-11

Opis filmu Daybreakers – Świt (Daybreakers 2009 ):

Jest rok 2019. Od 10 lat tajemnicza choroba zmienia ludzi w wampiry. Nowa rasa przejęła dominację na Ziemi. Ludzie są chwytani i hodowani jak zwierzęta, stając się niezbędnym pokarmem nowych stworzeń. Życie tych istot uzależnione jest od dostępu do krwi zdrowych ludzi, których na świecie ubywa. Kiedy gatunek ludzki jest bliski wymarcia, wśród wampirów pojawiają się obrońcy ostatnich ludzi.

Obsada: Claudia Karvan Ethan Hawke Isabel Lucas Jay Laga'aia Michael Dorman Michelle Atkinson Paul Sonkkila Willem Dafoe

Film Daybreakers – Świt jest to produkcja, której rok produkcji to 2009 roku. Daybreakers – Świt powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Daybreakers – Świt uznaje się date: 2009-09-11.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Daybreakers – Świt online" lub "film Daybreakers – Świt cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Daybreakers – Świt legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Daybreakers – Świt online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.