Dzień inwazji Marsa na Ziemię - (1963)

Dzień inwazji Marsa na Ziemię The Day Mars Invaded Earth 2019-09-14 14:32:17

Tytuł oryginalny: The Day Mars Invaded Earth - (1963 ) - (1 godz. 10 min.)

Premiera: 1963-02-14

Opis filmu Dzień inwazji Marsa na Ziemię (The Day Mars Invaded Earth 1963 ):

Ziemia zostaje podstępnie zaatakowana przez przybyszy z kosmosu. Obcy tworzą sobowtóry rodziny pewnego naukowca z zamiarem późniejszego pozbycia się pierwowzorów. Tymczasem uczony próbuje dowiedzieć się, dlaczego ostatnia sonda wysłana na Marsa eksplodowała zaraz po wylądowaniu na Czerwonej Planecie. Podczas badań naukowiec odkrywa zastawioną przez kosmitów pułapkę. Wkrótce okazuje się, że musi przerwać pracę i walczyć nie tylko o życie swych najbliższych, ale i bezpieczeństwo całej ludzkości…

Obsada: Betty Beall George Riley Gregg Shank Kent Taylor Lowell Brown Marie Windsor Troy Melton William Mims

Film Dzień inwazji Marsa na Ziemię jest to produkcja, której rok produkcji to 1963 roku. Dzień inwazji Marsa na Ziemię powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Horror. Za datę premiery filmu Dzień inwazji Marsa na Ziemię uznaje się date: 1963-02-14.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 3.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dzień inwazji Marsa na Ziemię online" lub "film Dzień inwazji Marsa na Ziemię cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dzień inwazji Marsa na Ziemię legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dzień inwazji Marsa na Ziemię online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.