Maniakalny glina 2 - (1990)

Maniakalny glina 2 Maniac Cop 2 2019-09-15 04:18:29

Tytuł oryginalny: Maniac Cop 2 - (1990 ) - (1 godz. 30 min.)

Kategoria: Horror,

Opis filmu Maniakalny glina 2 (Maniac Cop 2 1990 ):

Nowojorski policjant, Cordell, mimo że został pochowany w pierwszej części, tak naprawdę nie zginął. Powraca teraz, straszliwie oszpecony, by dokonać zemsty na policji, która doprowadziła do niesłusznego skazania go na dożywocie. Jego pierwszą ofiarą jest posterunkowy Jack Forrest, od dłuższego czasu nękany koszmarami. Świadek zbrodni, niewidomy sprzedawca, zeznaje, że w chwili zbrodni czuł trupi odór. Wkrótce giną kolejni policjanci…

Obsada: Bruce Campbell Clarence Williams III Claudia Christian Laurene Landon Leo Rossi Michael Lerner Robert Davi Robert Z'Dar

Film Maniakalny glina 2 jest to produkcja, której rok produkcji to 1990 roku. Maniakalny glina 2 powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Horror. Za datę premiery filmu Maniakalny glina 2 uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Maniakalny glina 2 online" lub "film Maniakalny glina 2 cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Maniakalny glina 2 legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Maniakalny glina 2 online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.