Oszukać przeznaczenie 4 - (2009)

Oszukać przeznaczenie 4 The Final Destination 2020-03-01 04:56:16

Tytuł oryginalny: The Final Destination - (2009 ) - (1 godz 22 min)

Kategoria: Horror,
Premiera: 2009-08-26

Opis filmu Oszukać przeznaczenie 4 (The Final Destination 2009 ):

Nick wraz z grupą przyjaciół wyrusza na tor, aby śledzić weekendowe wyścigi samochodowe. Nagle dochodzi do przerażającego wypadku – samochód wyścigowy uderza w widownię z prędkością 180 km/h. Rozmiary masakry przekraczają wszelkie wyobrażenie – ludzkie ciała rozdarte na strzępy, głowy odcinane płonącymi kołami, potężne eksplozje i w końcu katastrofa – cały stadion wali się na głowy tych, którzy przeżyli. Główny bohater odkrywa, że była to tylko wizja czegoś, co stanie się za chwilę. W najwyższym pośpiechu ucieka ze stadionu, zabierając ze sobą 12 innych osób. Lecz śmierć powraca, by dokończyć dzieła – ocaleni giną kolejno w najbardziej nieprawdopodobnych wypadkach.

Obsada: Andrew Fiscella Bobby Campo Haley Webb Justin Welborn Krista Allen Mykelti Williamson Nick Zano Shantel VanSanten

Film Oszukać przeznaczenie 4 jest to produkcja, której rok produkcji to 2009 roku. Oszukać przeznaczenie 4 powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Horror. Za datę premiery filmu Oszukać przeznaczenie 4 uznaje się date: 2009-08-26.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Oszukać przeznaczenie 4 online" lub "film Oszukać przeznaczenie 4 cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Oszukać przeznaczenie 4 legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Oszukać przeznaczenie 4 online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.