Pakt - (1985)

Pakt Covenant 2019-09-14 14:32:04

Tytuł oryginalny: Covenant - (1985 ) - (1 godz. 30 min.)

Kategoria: Horror,
Premiera: 1985-08-05

Opis filmu Pakt (Covenant 1985 ):

Rodzina Noble`ów są zamożni, kontrolują przemysł i światowe finanse. Ale ich fortuna kryje niejedną mroczną tajemnicę. Przed laty zawarli oni bowiem pakt z siłami zła i raz na 100 lat cementują co składając ofiarę z dziewicy. Rodzina nie jest jednak jednolita. Dla zła oddany jest ojciec Victor, który był przed laty doradcą Hitlera, oraz syn Eric i żona Dana będąca uosobieniem czystego zła. Również szatanowi służy sekretarka Renata. Inne natomiast są -siostra Dany i żona Erica, Claire i ich 18-letnia córka Angelica. claire próbuje ocalić córkę, która ma być tą właśnie ofiarą paktu z szatanem. Pomaga jej w tym bractwo „Sędziów”. Rozprawa jest krwawa i widowiskowa. Film może trochę naciągany, ale klimat i muzyka tworzą atmosferę prawdziwego horroru. To film dla lubiących mroczne klimaty i odrobinę strachu. Zawiera on też sugestię że wszystko złe co się dzieje na świecie nie jest dziełem przypadku.

Obsada: Barry Morse Charles Frank Jane Badler Jennifer Cooke José Ferrer Judy Parfitt Kevin Conroy Michelle Phillips

Film Pakt jest to produkcja, której rok produkcji to 1985 roku. Pakt powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Horror. Za datę premiery filmu Pakt uznaje się date: 1985-08-05.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pakt online" lub "film Pakt cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pakt legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pakt online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.