Paranormal Activity 2 - (2010)

Paranormal Activity 2 Paranormal Activity 2 2019-08-24 10:02:07

Tytuł oryginalny: Paranormal Activity 2 - (2010) - (1 godz. 31 min.)

Kategoria: Horror,
Scenariusz: Christopher Landon Michael R. Perry
Reżyseria: Tod Williams
Obsada: Brian Boland, Katie Featherston, Micah Sloat, Molly Ephraim, Seth Ginsberg, Sprague Grayden, Vivis Colombetti, William Juan Prieto,
Premiera: 2010-10-22

Kolejna część popularnego paradokumentalnego horroru. Szczęśliwa, typowo amerykańska rodzina Reyów, w skład której wchodzą: Daniel, jego córka z poprzedniego małżeństwa Ali, nowa żona Kristi i dwuletni synek Hunter wprowadzają się do spokojnego, przytulnego domu na przedmieściach. Jednak ich szczęście nie trwa długo, bowiem już drugiego dnia, gdy rodzina spędza wspólne chwile w ogrodzie, po powrocie do domu zastają w nim koszmarny bałagan. Myśląc, że to sprawka wandali, Daniel instaluje kamery w całym domu chcąc zapobiec tego typu zdarzeniom w przyszłości. Jednak to dopiero początek ich problemów: rodzina Reyów nie ma bowiem pojęcia, że mają do czynienia z czystym złem, które pożąda ich małego synka Huntera i jeszcze nie raz da o sobie znać.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.