Piła V - (2008)

Piła V Saw V 2020-02-27 11:02:40

Tytuł oryginalny: Saw V - (2008 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Horror,
Premiera: 2008-10-23

Opis filmu Piła V (Saw V 2008 ):

Hoffman (Costas Mandylor) to ostatnia osoba, która przeżyła upiorną grę Jigsawa. W rzeczywistości to właśnie on kontynuuje plan Pana Układanki… Tyle wiemy na temat fabuły „Piły V” – najnowszej części kontrowersyjnej serii. Scenariusz tego filmu to, zdaje się, jedna z lepiej strzeżonych tajemnic Hollywood; twórcy filmu i aktorzy niechętnie wypowiadają się na ten temat, a grono wiernych fanów niecierpliwie czeka na premierę. Wśród bohaterów znanych z „Piły IV” pojawi się nowa postać, Brit – w tej roli Julie Benz, osoba dobrze znana wielbicielom horrorów z kultowych seriali – „Dexter” (w roli Rity – niewinnej i niczego nieświadomej dziewczyny Dextera), „Buffy: postrach wampirów” i „Anioł ciemności” (w roli wampirzycy Darli).

Obsada: Betsy Russell Carlo Rota Costas Mandylor Julie Benz Mark Rolston Meagan Good Scott Patterson Tobin Bell

Film Piła V jest to produkcja, której rok produkcji to 2008 roku. Piła V powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Horror. Za datę premiery filmu Piła V uznaje się date: 2008-10-23.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Piła V online" lub "film Piła V cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Piła V legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Piła V online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.