Po tamtej stronie drzwi - (2016)

Po tamtej stronie drzwi The Other Side of the Door 2020-03-01 04:46:54

Tytuł oryginalny: The Other Side of the Door - (2016 ) - (1 godz 36 min)

Kategoria: Horror,
Premiera: 2016-02-24

Opis filmu Po tamtej stronie drzwi (The Other Side of the Door 2016 ):

Maria (Sarah Wayne Callies) mieszka wraz z rodziną w egzotycznych Indiach. Wiedzie szczęśliwe życie do dnia, w którym jej kilkuletni syn ginie w wypadku samochodowym. Zrozpaczona Maria odkrywa, że istnieje odwieczny rytuał, który pozwala żywym nawiązać ostatni kontakt z umarłymi i pożegnać się z nimi. Wyrusza w podróż do starożytnej świątyni, w której tajemnicze drzwi pełnią rolę portalu między dwoma światami. Na miejscu Maria łamie złożoną wcześniej przysięgę i otwiera drzwi, które miały na zawsze pozostać zamknięte. Narusza tym samym równowagę między życiem i śmiercią, nie zdając sobie sprawy, jakie będą konsekwencje jej czynu.

Obsada: Javier Botet Jeremy Sisto Logan Creran Mishti Bangera Sarah Wayne Callies Shoa Hussain Sofia Rosinsky Suchitra Pillai

Film Po tamtej stronie drzwi jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. Po tamtej stronie drzwi powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Horror. Za datę premiery filmu Po tamtej stronie drzwi uznaje się date: 2016-02-24.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Po tamtej stronie drzwi online" lub "film Po tamtej stronie drzwi cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Po tamtej stronie drzwi legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Po tamtej stronie drzwi online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.