Przebudzenie dusz - (2017)

Przebudzenie dusz Ghost Stories 2019-05-23 20:17:01

Tytuł oryginalny: Ghost Stories - (1 godz. 38 min.)

Kategoria: Horror,
Scenariusz:
Reżyseria: Andy Nyman Jeremy Dyson
Obsada: Alex Lawther, Kobna Holdbrook-Smith, Louise Atkins, Martin Freeman, Nicholas Burns, Paul Warren, Paul Whitehouse,
Premiera: 2018-04-20

Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.