[Rec] - (2007)

[Rec] [Rec] 2019-08-19 23:02:08

Tytuł oryginalny: [Rec] - (2007) - (1 godz. 20 min.)

Kategoria: Horror,
Scenariusz: Luiso Berdejo
Reżyseria: Jaume Balagueru00f3 Paco Plaza
Obsada: Claudia Silva, David Vert, Ferru00e1n Terraza, Jorge-Yamam Serrano, Manuel Bronchud, Manuela Velasco, Pablo Rosso, Vicente Gil,

Kolejny po „Labiryncie fauna” i „Sierocińcu” fenomen hiszpańskiego kina grozy. Uznany za najbardziej nowatorski horror tej dekady i absolutny przełom w historii gatunku. Ekipa lokalnej telewizji towarzyszy brygadzie strażaków w ich nocnym dyżurze. Reportaż ma przybliżyć widzom pracę zawodowców – od zwykłych zadań, aż po chwile ekstremalnego ryzyka. Jednakże już przy pierwszej interwencji sytuacja wymyka się spod kontroli, a to co miało być rutynową procedurą zmienia się w piekło. Ekipa telewizyjna wraz z kilkoma strażakami zostaje uwięziona w budynku, w którym dzieją się niewyjaśnione rzeczy. Bohaterowie muszą stawić czoła czemuś przerażającemu i bezwzględnemu, czego nie potrafią nawet nazwać. Rozpoczyna się, cały czas rejestrowana przez kamerę, walka o przetrwanie.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.