Smętarz dla zwierzaków II - (1992)

Smętarz dla zwierzaków II Pet Sematary II 2019-08-24 21:17:01

Tytuł oryginalny: Pet Sematary II - (1992) - (1 godz. 40 min.)

Kategoria: Horror,
Scenariusz: Richard Outten
Reżyseria: Mary Lambert
Obsada: Anthony Edwards, Clancy Brown, Darlanne Fluegel, Edward Furlong, Jared Rushton, Jason McGuire, Lisa Waltz, Sarah Trigger,
Premiera: 1992-08-28

Chase wyjeżdża do małego miasteczka by zacząć nowe życie po śmierci żony. Bierze ze sobą swego trzynastoletniego syna Jeff’a. Jeff’ zaprzyjaźnia się z Drew’em, który mieszka z matką i surowym ojczymem Gus’em. Pewnego dnia Gus zabija psa Zowie, którego Drew bardzo kochał. Chłopcy niedawno usłyszeli o legendzie związanej z cmentarzem na indiańskiej ziemi i postanawiają pochować tam Zowie’go, w nadziei, że wstanie z martwych. W noc Halloween Gus nakrywa, że Drew zadaje się z bandą miejscowych chuliganów i w złości chce go pobić. Jednakże pojawia się Zowie i brutalnie zabija Gus’a. Chłopcy zamierzają zakopać teraz na cmentarzu Gus’a. Kiedy i on „powraca” Jeff postanawia wskrzesić swoją mamę. Jednak ani Gus ani mama Jeff’a nie są już normalnymi ludźmi.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.