Terror: Dzień Hańby - (2019)

Terror: Dzień Hańby The Terror: Infamy 2020-02-29 16:06:25

Tytuł oryginalny: The Terror: Infamy - (2019 ) - (00 min)

Premiera: 2019-08-12

Opis filmu Terror: Dzień Hańby (The Terror: Infamy 2019 ):

„Terror: Dzień Hańby” to osadzona w realiach II wojny światowej nowa odsłona serialowej antologii utrzymanej w klimacie pełnego napięcia horroru. Fabuła tej części skupia się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka, mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma. Serial przedstawia Chestera Nakayamę, jego przyjaciół i rodzinę mieszkających na Terminal Island w momencie, gdy dotykają ich prześladowania ze strony amerykańskiego rządu. W tym samym czasie muszą również stawić czoła złemu duchowi, który zagraża ich przyszłości. „Terror: Dzień Hańby” opowiada niezgłębioną dotychczas w należytym stopniu historię internowania ludności amerykańskiej japońskiego pochodzenia i stawia pytanie, co tak naprawdę oznacza bycie Amerykaninem.

Obsada: Cristina Rodlo Derek Mio George Takei Kiki Sukezane Miki Ishikawa Naoko Mori Shingo Usami

Film Terror: Dzień Hańby jest to produkcja, której rok produkcji to 2019 roku. Terror: Dzień Hańby powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat historyczny. Za datę premiery filmu Terror: Dzień Hańby uznaje się date: 2019-08-12.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Terror: Dzień Hańby online" lub "film Terror: Dzień Hańby cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Terror: Dzień Hańby legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Terror: Dzień Hańby online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.