The Birch - (2016)

The Birch The Birch 2019-09-11 18:47:20

Tytuł oryginalny: The Birch - (2016 ) - (4 min.)

Opis filmu The Birch (The Birch 2016 ):

Wysoki i silny Shaun (Aaron Thomas Ward) znęca się nad niepozornym kolegą, Krisem (Charlie Venables). Przed śmiercią babcia Krisa (Corinna Marlowe) przekazuje wnukowi magiczną księgę, zawierającą informacje o mieszkającej w lesie istocie. Zdesperowany chłopiec postanawia wezwać tego stwora, by pomógł mu w uporaniu się z Shaunem.

Obsada: Aaron Ward Charlie Venables Corinna Marlowe Dee Sherwood Wallace

Film The Birch jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. The Birch powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Horror. Za datę premiery filmu The Birch uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć The Birch online" lub "film The Birch cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "The Birch legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć The Birch online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.