Wirtualny potwór - (2001)

Wirtualny potwór How to Make a Monster 2019-09-14 14:46:55

Tytuł oryginalny: How to Make a Monster - (2001 ) - (1 godz. 31 min.)

Premiera: 2001-10-14

Opis filmu Wirtualny potwór (How to Make a Monster 2001 ):

Kolejny horror z serii creature features. Rzeczywistość i fantazja w świecie gier komputerowocyh. Grupa młodych i zachłannych twórców gier dostaje zlecenie, by stworzyć najbardziej okrutnego i przerażająćego potwora wszech czasów. Gra przestaje być grą, gdy tropieni i śledzenie przez „wirtualnego” potwora programiści zaczynają kolejno znikać.

Obsada: Clea DuVall Colleen Camp Hillary Tuck Julie Strain Karim Prince Scott Wordham Steven Culp Tyler Mane

Film Wirtualny potwór jest to produkcja, której rok produkcji to 2001 roku. Wirtualny potwór powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Horror. Za datę premiery filmu Wirtualny potwór uznaje się date: 2001-10-14.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 4.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Wirtualny potwór online" lub "film Wirtualny potwór cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Wirtualny potwór legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Wirtualny potwór online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.