Czerwona oberża - (1951)

Czerwona oberża L'auberge rouge 2019-09-11 18:47:03

Tytuł oryginalny: L'auberge rouge - (1951 ) - (1 godz. 38 min.)

Opis filmu Czerwona oberża (L'auberge rouge 1951 ):

Grupka podróżników, a wśród nich mnich grany przez Fernandela, zatrzymuje się w samotnej oberży położonej daleko w górach, którą prowadzi nietypowe małżeństwo. Gdy właścicielka w trakcie spowiedzi wyznaje mnichowi, że od lat dolewa gościom do zupy truciznę, ten postanawia uratować nieszczęśników, z którymi przybył…

Obsada: André Dalibert Franu00e7oise Rosay Grégoire Aslan Jean-Roger Caussimon Julien Carette Maire-Claire Olivia Manuel Gary Nane Germon

Film Czerwona oberża jest to produkcja, której rok produkcji to 1951 roku. Czerwona oberża powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia kryminalna. Za datę premiery filmu Czerwona oberża uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Czerwona oberża online" lub "film Czerwona oberża cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Czerwona oberża legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Czerwona oberża online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.