Inspektor Eddie - (2003)

Inspektor Eddie Keen Eddie 2020-02-27 11:16:54

Tytuł oryginalny: Keen Eddie - (2003 ) - (0 godz. 01 min.)

Premiera: 2003-06-03

Opis filmu Inspektor Eddie (Keen Eddie 2003 ):

Serial, opowiada o losie nowojorskiego detektywa Eddiego Arlette’a (Mark Valley), którego tamtejsza policja po nieudanej akcji postanawia wysłać do Anglii. Angielscy policjanci nie zapałali do niego przyjaźnią, w pracy jednak może liczyć, na pełnego pomysłów seksoholika, inspektora Pippina (Julian Rhind-Tutt). Niesforność Eddiego i jego uroczy pies „Pete” doprowadzają do szału nie tylko policjantów, ale również przymusową współlokatorkę Fionę (Sienna Miller), która jest skazana na mieszkanie z Eddim. Na domiar złego wygląda na to, że prócz zamiłowania Pete’a do chipsów „spodobała” mu się także kotka Fiony „Księżniczka”…

Obsada: Mark Valley Sienna Miller Rachael Buckley Colin Salmon Julian Rhind-Tutt Theo Fraser Steele

Film Inspektor Eddie jest to produkcja, której rok produkcji to 2003 roku. Inspektor Eddie powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia kryminalna. Za datę premiery filmu Inspektor Eddie uznaje się date: 2003-06-03.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,9 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Inspektor Eddie online" lub "film Inspektor Eddie cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Inspektor Eddie legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Inspektor Eddie online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.