Obywatel roku - (2014)

Obywatel roku Kraftidioten 2019-08-19 18:02:21

Tytuł oryginalny: Kraftidioten - (2014) - (1 godz. 56 min.)

Scenariusz: Kim Fupz Aakeson
Reżyseria: Hans Petter Moland
Obsada: Anders Baasmo Christiansen, Birgitte Hjort Su00f8rensen, Bruno Ganz, Gard B. Eidsvold, Hildegun Riise, Jon u00d8igarden, Pu00e5l Sverre Hagen, Stellan Skarsgu00e5rd,

Norwegia, kraj porządnych ludzi. A najbardziej porządnym z porządnych jest Nils. W uznaniu ciężkiej pracy na rzecz społeczności oraz przepustowości lokalnych dróg zdobył właśnie tytuł Obywatela Roku. Radość Nilsa nie trwa jednak długo. Jego syn staje się przypadkową ofiarą w porachunkach przestępczego półświatka. Nils decyduje się na własne, amatorskie śledztwo. Porządek musi być. Jego niekonwencjonalne metody niezamierzenie wywołują wojnę wśród konkurujących gangów. Nawet w kraju tak porządnym i poukładanym jak Norwegia sprawy nie zawsze toczą się zaplanowanym torem.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.