Powrót Różowej Pantery - (1975)

Powrót Różowej Pantery The Return of the Pink Panther 2019-09-13 07:02:33

Tytuł oryginalny: The Return of the Pink Panther - (1975 ) - (1 godz. 55 min.)

Premiera: 1975-05-21

Opis filmu Powrót Różowej Pantery (The Return of the Pink Panther 1975 ):

Inspektor Clouseau powraca. I to w wielkim stylu. Tym razem diament Różowa Pantera zostaje skradziona z muzeum. O pomoc w odnalezieniu diamentu poproszono najlepszego francuskiego detektywa Jacquesa Clouseau. O kradzież podejrzany jest „Phantom” sir Charles Litton ponieważ to jego rękawiczkę (znak rozpoznawczy) znaleziono na miejscu Różowej Pantery.

Obsada: Burt Kwouk Catherine Schell Christopher Plummer Grégoire Aslan Herbert Lom Peter Arne Peter Jeffrey Peter Sellers

Film Powrót Różowej Pantery jest to produkcja, której rok produkcji to 1975 roku. Powrót Różowej Pantery powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia kryminalna. Za datę premiery filmu Powrót Różowej Pantery uznaje się date: 1975-05-21.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Powrót Różowej Pantery online" lub "film Powrót Różowej Pantery cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Powrót Różowej Pantery legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Powrót Różowej Pantery online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.