Skok życia - (2003)

Skok życia Crime Spree 2019-09-13 04:31:47

Tytuł oryginalny: Crime Spree - (2003 ) - (1 godz. 38 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Brad Mirman
Obsada: Abe Vigoda Gérard Depardieu Harvey Keitel Johnny Hallyday Renaud Richard Bohringer Sau00efd Taghmaoui Stéphane Freiss
Premiera: 2003-04-16

Opis filmu Skok życia (Crime Spree 2003 ):

Daniel Foray (Gerard Depardieu) jest mózgiem paryskiej szajki włamywaczy, który marzy o zorganizowaniu skoku swego życia. Gdy jego szef Bastaldi (Richard Bohringer) zleca mu obrabowanie z biżuterii domu chicagowskich bogaczy, zadanie wydaje się śmiesznie łatwe. Może jest to ten z dawna wyczekiwany skok? Nasi włamywacze niezwłocznie lecą do Chcago i zgodnie z planem włamują się do wskazanego domu, związują właściciela oraz przystępują do czynności programowych. Dopiero po dłuższym czasie zorientują się, że pomylili posesje i okradają właśnie dom Zammetiego (Harvey Keitel), bossa chicagowskiej mafii, który teraz płonie żądzą zemsty.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.