Znudzony na śmierć - (2009)

Znudzony na śmierć Bored to Death 2020-02-27 05:56:25

Tytuł oryginalny: Bored to Death - (2009 ) - (0 godz. 01 min.)

Premiera: 2009-09-01

Opis filmu Znudzony na śmierć (Bored to Death 2009 ):

Głównym bohaterem serialu jest Jonathan, trzydziestokilkuletni pisarz i alkoholik z Brooklynu. Po rozstaniu ze swoją dziewczyną Jonathan postanawia zacząć naśladować swoich idoli z książek Raymonda Chandlera i Dashiella Hammetta, zostając prywatnym detektywem.

Obsada: David Rasche Halley Feiffer Heather Burns Jason Schwartzman John Hodgman Ted Danson Zach Galifianakis

Film Znudzony na śmierć jest to produkcja, której rok produkcji to 2009 roku. Znudzony na śmierć powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia kryminalna. Za datę premiery filmu Znudzony na śmierć uznaje się date: 2009-09-01.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Znudzony na śmierć online" lub "film Znudzony na śmierć cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Znudzony na śmierć legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Znudzony na śmierć online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.