All Over the Guy - (2001)

All Over the Guy All Over the Guy 2019-09-14 13:02:05

Tytuł oryginalny: All Over the Guy - (2001 ) - (1 godz. 35 min.)

Premiera: 2002-03-07

Opis filmu All Over the Guy (All Over the Guy 2001 ):

„All Over The Guy” to współczesna komedia o tym, jak znaleźć tego ‚jedynego’, kiedy ‚jedyny’ nie wie, że jest tym ‚jedynym’. Obserwujemy łączenie się w parę dwóch niepodobnych do siebie dwudziesto kilkulatków, których próbują połączyć ze sobą ich przyjaciele, którzy mają nadzieję na własny romans. Robią wszystko co mogą aby się NIE zakochać, jednak w końcu przeciwstawiają się dysfunkcji swoich rodziców i poddają się głosowi swojego serca.

Obsada: Andrea Martin Ben Foreman Christina Ricci Doris Roberts Lisa Kudrow Nicolas Surovy Sydney Foreman Tony Abatemarco

Film All Over the Guy jest to produkcja, której rok produkcji to 2001 roku. All Over the Guy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia obycz.. Za datę premiery filmu All Over the Guy uznaje się date: 2002-03-07.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć All Over the Guy online" lub "film All Over the Guy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "All Over the Guy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć All Over the Guy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.