Czerwone i złote - (1969)

Czerwone i złote 2020-02-27 12:26:14

Tytuł oryginalny: Czerwone i złote - (1969 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1969-09-19

Opis filmu Czerwone i złote ( 1969 ):

Barbara (Jadwiga Chojnacka) od lat czeka na powrót męża, Ignaca, z wojny. Do miasteczka przybywa mężczyzna podający się za niego. Wywołuje wiele zamieszania w życiu starszej kobiety i mieszkańców.

Obsada: Jerzy Block Ludwik Jabłoński Marian Jastrzębski Marian Wojtczak Stanisław Milski Wiesława Niemyska Wiktor Grotowicz Zdzisław Karczewski

Film Czerwone i złote jest to produkcja, której rok produkcji to 1969 roku. Czerwone i złote powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia obycz.. Za datę premiery filmu Czerwone i złote uznaje się date: 1969-09-19.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Czerwone i złote online" lub "film Czerwone i złote cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Czerwone i złote legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Czerwone i złote online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.