Duch w dom - (2010)

Duch w dom Duch w dom 2019-08-25 00:47:38

Tytuł oryginalny: Duch w dom - (2010) - (45 min.)

Scenariusz:
Reżyseria:
Obsada: Agnieszka Pilaszewska, Aleksandra Betau0144ska, Anna Romantowska, Gabriela Pietrucha, Marta Lipiu0144ska, Michau0142 Bonisu0142awski, Piotr Fronczewski, Piotr Gu0105sowski,
Premiera: 2010-05-05

Serial opowiada o losach rodziny wiodącej spokojne życie. Spokojne, ale tylko z pozoru. Willę, w której mieszkają rodzice, trójka ich dzieci oraz babcia, jest odwiedzana przez…duchy. Seniorka rodziny (w tej roli Marta Lipińska) widzi bowiem swoich zmarłych teściów. Co gorsza – rozmawia z nimi! Reszta rodziny – pan Leszek (Piotr Gąsowski) i jego żona Beata (Agnieszka Pilaszewska) oraz ich dzieci: Julia, Kasia i Kacper nie mają takich zdolności. Leszek jest nauczycielem w szkole muzycznej, a jego żona Beata uczy w liceum matematyki. W serialu poznajemy również ich sąsiadów: właściciela samochodowego komisu Kazimierza i jego żonę – niedocenioną aktorkę Karolinę. Jak obecność duchów wpłynie na losy bohaterów? Czy okażą się pomocne w ich codziennym życiu, czy może będą bardziej uprzykrzać im życie?

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.