A właśnie, że tak! - (2007)

A właśnie, że tak! Because I Said So 2020-02-27 12:02:37

Tytuł oryginalny: Because I Said So - (2007 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Komedia rom.,
Premiera: 2007-02-02

Opis filmu A właśnie, że tak! (Because I Said So 2007 ):

Daphne jest kochającą matką dumną ze swych trzech dorosłych córek; Maggie, która jest psychologiem, seksownej i niezależnej Mae, oraz słodkiej i nieodpowiedzialnej Milly. Aby uchronić swoją córkę przed popełnieniem swoich błędów, Daphne szuka dla niej idealnego męża. Do swoich celów mama nie zawsze używa dozwolonych i uczciwych środków…. ale wszystko z miłości.

Obsada: Diane Keaton Gabriel Macht Lauren Graham Mandy Moore Piper Perabo Stephen Collins Tom Everett Scott Ty Panitz

Film A właśnie, że tak! jest to produkcja, której rok produkcji to 2007 roku. A właśnie, że tak! powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia rom.. Za datę premiery filmu A właśnie, że tak! uznaje się date: 2007-02-02.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć A właśnie, że tak! online" lub "film A właśnie, że tak! cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "A właśnie, że tak! legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć A właśnie, że tak! online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.