Ilu miałaś facetów? - (2011)

Ilu miałaś facetów? What's Your Number? 2019-09-12 08:47:29

Tytuł oryginalny: What's Your Number? - (2011 ) - (1 godz. 46 min.)

Kategoria: Komedia rom.,
Scenariusz: Gabrielle Allan Jennifer Crittenden
Reżyseria: Mark Mylod
Obsada: Anna Faris, Ari Graynor, Blythe Danner, Chris Evans, Ed Begley Jr., Eliza Coupe, Heather Burns, Oliver Jackson-Cohen,
Opis filmu Ilu miałaś facetów?:

Komedia. Życie Ally staje na głowie, gdy pewnego dnia natrafia na artykuł w magazynie, z którego wynika, że „kobiety, które miały 20 lub więcej partnerów, mają wszelkie szanse pozostać samotne przez całe życie”. Po krótkim bilansie dotychczasowych partnerów, „narzeczonych”, i chłopaków Ally dochodzi do listy 20 kochanków i zaczyna tracić nadzieję, że kiedykolwiek wyjdzie za mąż. Poprzysięga sobie, że lista pozostanie zamknięta i z pomocą przystojnego sąsiada postanawia odnaleźć byłych facetów, by przekonać się, czy któryś z nich nie jest „tym jedynym”… W rolach głównych: Anna Farris (”Straszny film 4”, ”Tajemnica Brokeback Mountain”), Chris Evans (”Królowie ulicy”, ”Push”, ”Fantastyczna czwórka”) i Zachary Quinto (serial TV ”Herosi”, ”Star Trek”). Reżyseria: Mark Mylod (”Ali G”).

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.